Обираємо Місце Під Офіс

Як знайти хороший офіс, якщо Ваша компанія не має великих фінансів? Будь-яка фірма, що поважає себе, повинна мати офіс, причому офіс представницький, затишний і зручний для роботи. У статті ми говоритимемо про представників малого та середнього бізнесу, звичайно великі компанії можуть дозволити собі відмінні приміщення за високими цінами.

Для бізнесменів-початківців цілком може підійти приміщення в житловому будинку – квартира або дві квартири на першому поверсі житлового будинку. У сучасних мегаполісах більшість перших поверхів будинків є нежитловими приміщеннями, де можна підшукати собі приміщення під офіс. За допомогою дизайнера та ремонтної бригади Ви зможете перетворити будь-яку квартиру на відмінний офіс. Крім того, найчастіше сьогодні можна зняти вже готовий офіс. Офіс у квартирі має деякі переваги, наприклад, можливість створити затишну домашню обстановку.

Щоб цей офіс виглядав престижно, необхідно серйозно підійти до оздоблення приміщення як усередині, так і зовні. З вулиці Ваші клієнти та партнери мають бачити, що це саме офіс, а не квартира. Вам необхідно досягти візуального та інтуїтивного відділення Вашого офісу від квартир у цьому будинку.

Найголовніше – вибрати місце під офіс. Вибір місця під офіс – серйозна справа, що виходить за межі поточної статті. Головне, щоб обране місце сприяло збільшенню попиту ваш продукт. Якщо в обраному Вами приміщенні раніше розміщувався офіс – воно вже переведено до нежитлового фонду, але якщо Ви знайшли продавця приватної квартири, доведеться помучитися з переведенням власності у нежитлову. До того ж, нежитлові приміщення піддаються різним перевіркам державних служб (пожежники, податкова). Для переведення до нежитлового приміщення підготувати документи має професіонал.

Рекомендую використати перші поверхи будинку. Справа в тому, що якщо поверх вище першого у Вас виникне безліч обмежень. Все-одно, побігати по інстанціях доведеться.

Вибираючи місце під офіс, звертайте увагу на розташування будинку по відношенню до центру міста – чим ближче, тим краще. Це зручно і престижно. Далі, будинок бажано не повинен бути в низці таких же, як дві краплі схожих одна на одну будівель – він повинен виділятися і легко визначатися візуально.

Вибираючи офіс, враховуйте транспортні під’їзди, розв’язки та стоянки, щоб зробити розташування офісу максимально зручним для Вас та Ваших клієнтів.

Крім того, зверніть увагу на наявність у квартирі комунікацій, каналів телефонного зв’язку та доступу до Інтернету.

В даний час “квартирні” офіси досить популярні, і є забудовники, які це враховують, будуючи будівлі, де перший поверх відводиться офісним приміщенням. Приймаючи таке рішення, радьтеся з фахівцем, а потім дійте. Але все ж варто врахувати і фактори, які не передбачаєш. І деякі чиновники можуть скористатися пробілами у законодавстві, вимагаючи плати за певні послуги. Але при цьому хороший юрист (найнятий Вами) зможе все врегулювати.