Увага! Афера На Ринку Житла!

Бендер знав чотириста порівняно законних способів вилучення грошей у довірливих обивателів. Але, цей метод не увійшов би в його арсенал так як Ося шанував Кримінальний Кодекс.

Суть методу полягає в щоб обдурити, бажаючого орендувати квартиру за порівняно низьку ціну. Для цього шахраї в різних місцях розвішують оголошення про здачу квартири, за ціною, нижчою, ніж склалася на ринку. Бажаючий орендувати житло, дзвонить за вказаним телефоном і домовляється про зустріч. Зустрівшись, і оглянувши квартиру, домовляються про суму платежу, яка справді нижча за ринкову. Але «господар», ставить якусь умову. Оскільки термін оренди попереднім квартиронаймачем скоро закінчується, через тиждень чи два, потрібно сплатити певну суму у вигляді авансового платежу. У подальшому він не більше пропонуватиме це житло, а після закінчення тижня або двох, клієнт може зайняти цю квартиру. І так часом «здають» винайняту на місяць квартиру 10-15 клієнтам. Після закінчення обумовленого терміну, виявляється, що житло вже здано, а попередній мешканець з’їхав у невідомому напрямку.

Звичайно, можна заявити про шахрайство у відповідні інстанції. Але пошуком шахрая, як кажуть в цих установах, особливо займатися не будуть. Зазвичай їх знаходять рідко, і тільки в результаті спеціально розробленої операції за чітким «наведенням». У них є і важливіші справи, ніж розшук якогось афериста. Шукати дані шахрая через стільникового оператора? Марно! Тому що там повідомлять, що ця сім-карта заблокована, з|із| розкрадання стільникового телефону. І навіть якщо і «вийдуть» на абонента, то виявиться що це не розшукуваний шахрай, а зовсім інша особа. А той факт, що цим карта не була заблокована відразу після розкрадання, він пояснить тим, що не було часу і т. п. Щоб запобігти від можливої афери, достатньо вказати, що необхідної суми авансового платежу у Вас при собі немає і домовитися про зустріч для передачі грошей на другий день. Потім наведіть відповідні довідки у сусідів. Якщо господар квартири і той, хто подав оголошення не одна й та сама особа, зверніться в УВС. Можливо вони і займуться подальшим місцем проживання афериста. Або ж заявіть, що згодні сплатити аванс, але тільки з обов’язковим нотаріальним посвідченням угоди. Нехай Ви і переплатите за знімання житла в оренду, але забезпечте себе від афери. Так і «господар» квартири, що здається, не погодиться з запропонованими Вами умовами. Почне виправдовуватися і юлити, мовляв, він не хоче платити податки тощо. Або попросіть його пред’явити паспорт. Цього часом достатньо, щоб шахрай одразу втік у невідомому напрямку. Причому не тільки від Вас, але і від співробітників відповідних інстанцій. А ще краще, якщо Ви використовуєте перераховані вище методи в комплексі. Так Ви забезпечите не тільки себе, але і тих, хто клюне на цю приманку після Вас.

Громадяни, будьте пильні! «Порятунок потопаючих, справа рук самих потопаючих!»