Керування нерухомістю

Існує думка, що управління нерухомістю – абсолютно самостійний вид бізнесу, який має радикальні відмінності від стандартного будівельного бізнесу, яким зайнята більшість ростовських фірм, так і від звичайного технічного обслуговування об’єкта нерухомості.

Керівна компанія – це організація, яка має право управляти майном своїх клієнтів за допомогою індивідуального довірчого управління.
Керівна компанія обов’язково повинна мати ліцензію регулюючого органу, у разі Федеральної служби з фінансових ринків.

Перевага подібної компанії у комплексності підходу: віддавши свою нерухомість в управління, у власника залишається одна турбота – отримання прибутку. Всі інші проблеми натомість бере на себе компанія, починаючи зі здачі об’єкта в оренду і закінчуючи фінансовим управлінням у поєднанні з безперебійним функціонуванням приміщення. Керуючі компанії в більшості випадків відповідальні за технічне обслуговування, ремонт приміщення та роботу систем безпеки.

Певною перевагою співробітництва з керуючою компанією є той факт, що вона забезпечить набагато більший прибуток із використовуваної площі. Це пояснюється тим, що компанія існує за рахунок відсотка з прибутку власника та в її інтересах якнайбільше збільшити ваш дохід. Як правило, керуючі компанії «залишають» собі не більше 10-15% від загального прибутку власника.