Склад Для Бізнесу: Який Він повинен Бути

Потреба в оренді складу рано чи пізно виникає у кожної великої фірми. Саме тому сьогодні така популярна дана послуга. Оренда складу може знадобитися для зберігання готової продукції, напівфабрикатів, сировини. Від того, яку продукцію ви зберігатимете в приміщенні, залежать вимоги при пошуку оренди складу. У цій справі Вам можуть допомогти компанії з нерухомості.

При оренді складу необхідно враховувати, що для кожного продукту необхідні свої умови зберігання, знаючи про всі нюанси, ви можете значно прискорити пошук приміщення. Наприклад, для харчових продуктів потрібна особлива температура, клімат, повинні дотримуватися санітарних умов, а для медичних препаратів приміщення повинні обов’язково сертифікуватися.

При оренді складу для промислових товарів, майте на увазі, що в ньому має бути вантажопідйомне обладнання, тельфер, кран-балка. Обов’язковими є «силові» підлоги. Оренда складу можлива в тому випадку, коли висота стель та ворота ідеально підходять для товару, який буде в ньому зберігається. Певні умови потрібні також для автохімії, шин, автокосметики, якщо зберігати продукцію на палетах, це також важливо при оренді складу .

Сьогодні вигідно орендувати склади найновіших розробок з додатковими послугами. У них може входити логістика, облік та контроль, вантажно-розвантажувальні роботи.

Основні вимоги при оренді складу: прямокутна будівля, одні ворота на 500 квадратних метрів, стелі не менше 7 метрів, підлога з покриттям, вентиляція та система пожежогасіння. Для середнього та великого бізнесу, як правило, вистачає тисячі та півтори тисячі квадратних метрів. Найчастіше це одноповерхова будівля, підлога в якій можуть витримувати великі навантаження. При оренді складу Ви можете вільно вимагати наявність під’їзних шляхів для транспорту, наявність залізничної гілки, місткість автотранспорту та ін. Орендодавець зобов’язаний надати повну характеристику приміщення. Розглядаючи цінові пропозиції, враховуйте, що входить до комплексу послуг.