Угоди по нерухомості без посередників і без комісій

В основі угод по нерухомості без посередників і без комісійних лежить концепція For Sale By Owner “Для продажу власником” послуга за прямими операціями з нерухомістю. Основна ідея даної послуги полягає в тому, щоб забезпечити прямий контакт між власником і покупцем, дуже поширений метод в Америці, Східній Європі, яка нещодавно була введена на ринок нерухомості в Молдові.

Це нововведення прийшло на зміну неякісного посередництва і представлено на сайті TRANZACT.md, де “власник має можливість у всіх деталях уявити свою пропозицію, а покупець зможе побачити багато пропозицій по нерухомості за короткий проміжок часу.

Нововведення полягає в тому, що ця послуга відрізняється від інших подібних відсутністю посередників, тобто агентів з нерухомості, а угоди укладаються безпосередньо між покупцями і продавцями без оплати комісійних.

TRANZACT.md – послуга online, розроблена Euroefect SRL. Це реальне рішення, за допомогою якого власник продає своє житло, не будучи змушеним платити комісійні якомусь агентству з нерухомості.

“Послуга гарантує зняття обмежень в галузі, в якій встановилися ненормальні правила, нав’язані непрофесійними агентствами з нерухомості за допомогою захоплення всіх загальноприйнятих способів просування, які займають місце, призначене оголошеннях з цієї області, роблячи, таким чином, неможливим здійснення прямого контакту між двома сторонами, залученими в угоду. Вважаю природним той факт, що продавець повинен мати можливість отримати за власну нерухомість стільки, скільки вона коштує, і так само по купатель нерухомості не буде зобов’язаний платити більше.

які переваги цієї послуги?

До кого звертатися?

– До тих, хто може надати список об’єктів, бажано, щоб він включав в себе повну інформацію про пропозиції на ринку нерухомості.
– До тих, хто може не тільки акумулювати інформацію, а й гарантувати її достовірність.
– До тих, хто допоможе полегшити операцію з нерухомістю і не візьме комісійних за це.

За словами головного менеджера Euroefect SRL Раду Думбраве, у даної послуги кілька важливих переваг.

“Ви платите один раз, послуги, запропоновані TRANZACT.md, дійсні до моменту продажу. А той факт, що ми поєднуємо два компонента online і off-line є важливим моментом для покупця, враховуючи, що ми гарантуємо, що власність реальна”, – коментує керівник
TRANZACT.md.

Гарантія достовірності інформації забезпечується представниками компанії, які надходять на адресу, де розташована нерухомість, роблять відповідні знімки, збирають дані, необхідні покупцеві для того, щоб він зміг мав докладне уявлення про нерухомість, зниження кількості непотрібних візитів і дзвінків.

TRANZACT.md не є простим гідом по домівках, але пропонує клієнтам всю інформацію, необхідну для укладення угоди. Так само як існують друковані видання, які здійснюють те ж саме на папері, повинні існувати і ті, які роблять те ж саме on-line, але містять більше інформації, фотографії і не тільки, а реальні пропозиції, які не вводять в оману потенційних покупців – якісна послуга.

Але абсолютно виключений той факт, що зникнуть агентства по нерухомості, тому що “якісна послуга з нерухомості припускає непросту діяльність, з різних галузей”.