Ризик Пов’язаний З Продажем Квартири

Купівля та продаж елітного житла – справа серйозна і часом ризикована, тому для того, щоб мінімізувати ризик, скористайтеся корисними рекомендаціями.

В першу чергу, якщо ви збираєтеся купувати житло в новому будинку, дізнайтеся всю інформацію про вашого забудовника. З’ясуйте, який будинок фірма нещодавно збудувала під житло населенню. Опитайте вибірково мешканців зданого житлового будинку і дізнайтеся їхню думку про фірму-забудовника, якість спорудженого будинку, рівень сервісу, час здачі організацією житла. Необхідно все дізнатися про те, скільки років будує вдома ця фірма, скільки будівель вже успішно завершила.

Купувати квартиру зручніше за допомогою кваліфікованих ріелторів, оскільки вони вивчали законодавство, знають, що затверджує закон про угоду, тобто всі юридичні деталі угоди. З використанням послуг рієлтора угоди купівлі-продажу житлоплощі здійснюються дуже швидко, навіть коли є так званий «ланцюжок», при якому продавець будинку чекає гарний варіант, щоб продати власну квартиру та внести гроші за нову квартиру. Не забувайте, що за кожним співробітником агентства нерухомості закріплений помічник юрист, він допомагає укладати папери та гарантує юридичну чистоту вибраного вами житла.

Під час передачі грошей зробіть перевірку купюр на спеціальному устаткуванні за допомогою професійного касира, можливо, вас спробують обдурити і віддати вам фальшивку. Нерідко таку перевірку коштів організовує рієлтор.

До придбання будинку добре огляньте район, спитайте, чи немає поблизу школи, щоб молодь вам не заважала спокійно жити чи спати постійним шумом та піснями під гітару. З’ясуйте, хто ваші майбутні сусіди, адже ви не хотіли б, щоб разом з вами на сходовому майданчику знаходилося кубло повій або сім’я алкоголіків. Перегляньте розміщення автостоянок, якщо хочете уникнути проблем зі стоянкою вашого автомобіля.

Перед покупкою зверніть вашу увагу на рік будівлі, можливо, там уже протікає дах, гниють труби або розвалюються стіни. Покличте незалежного оцінювача, він легко виявить всі проблеми вторинного житла: і зіпсовані грибком бетонні стіни, і тріщини стін під свіжопоклеєними шпалерами.

Дізнайтеся, чи всі перепланування, виконані в обраній вами квартирі, оформлені в БТІ, якщо не зареєстровані, влада має право вас як власника змусити все переробляти назад.

Спробуйте поторгуватися зі старим господарем житла, не виключено, що вам вдасться заощадити грошові кошти, щоб вкласти їх у наступний ремонт чи купівлю нових меблів.